Madrigal Duvar Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Madrigal Duvar Ünitesi

DVTU1410018037
18.990 TL 22.000 TL %14
20.898 TL 24.210 TL %14
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 18.990 TL
Toplam
20.898 TL
22.000 TL
18.990 TL
22.000 TL
TV Ünitesi
20.898 TL
18.990 TL
20.898 TL
18.990 TL
Toplam
18.990 TL20.898 TL

Ürün Özellikleri

Modern Duvar Ünitesi Modelleri arasından seçim yapın. Madrigal Duvar Ünitesi ile yaşam alanınıza düzen ve şıklık katın. Detaylar burada. Hemen keşfedin! 

Madrigal Duvar Ünitesi, modern tasarımı ve işlevsel yapısıyla yaşam alanınıza şıklık ve düzen getiriyor. Geniş depolama alanlarıyla eşyalarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bu duvar ünitesi, televizyonunuzu mükemmel bir şekilde yerleştirmenize olanak tanırken, aynı zamanda dekoratif öğelerinizi sergilemek için alan sağlar. Şık tasarımıyla odanıza sofistike bir atmosfer katarken, dayanıklı malzemeleri uzun ömürlü kullanım sağlar.

Madrigal Duvar TV Ünitesi, fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren özgün bir seçimdir. Modern yaşam alanlarınız için ideal bir tamamlayıcı parça.

Takım içeriğinde 1 adet Madrigal TV Ünitesi bulunmaktadır.

Madrigal Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA


Ürün İçeriği Tv Ünitesisi Alt Modül ve Üst Modül

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Plastik malzemeden üretilmiştir

TV Ölçüsü TV paneli max 55 " TV için uygundur.

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı

Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin

ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ayaklar metal ayaktır. Kapak üzerine rodajlı füme ayna yapıştırılmaktadır.Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2054554

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı