Lucca Yemek Odası Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Lucca Yemek Odası Takımı

YOT1410010432
65.990 TL 104.630 TL %37
72.594 TL 115.100 TL %37
Takım İçeriği
Lucca Yemek Odası Takımı1 x 65.990 TL
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Masa 1 adet
Toplam
72.594 TL
104.630 TL
65.990 TL
104.630 TL
Lucca Yemek Odası Takımı
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Masa 1 adet
65.990 TL
65.990 TL
Sandalye (6 Adet)
26.048 TL
23.680 TL
Konsol ( Aynalı )
42.736 TL
38.848 TL
Masa
23.296 TL
21.176 TL
Toplam
65.990 TL72.594 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Ahşap Yemek Odası, modern yaşam alanlarınıza şıklık ve zarafet katmak için tasarlanmış bir takımdır. Estetik ve kullanışlı bir yemek odası seti.   

Lucca Ahşap Yemek Odası, modern yaşam alanlarınız için özenle tasarlanmış şık bir takımdır. Estetik bir görünüme sahip olan bu yemek odası takımı, odanıza zarafet ve stil katacak.

Dayanıklı ahşap malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu takım, kaliteli işçilik ve detaylara sahiptir. Şık ve minimal tasarımıyla dikkat çeken masa, sandalyeler ve vitrinler, yaşam alanınızda göz alıcı bir atmosfer yaratır.

Lucca Ahşap Yemek Odası, fonksiyonellikle birleşen şıklığıyla da öne çıkar. Geniş oturma alanları, rahat sandalyeler ve depolama alanları ile kullanışlı bir deneyim sunar.

Bu modern yemek odası takımı, evinizde keyifli yemekler yemek ve sevdiklerinizle bir arada olmak için ideal bir seçimdir. Odanıza ferah, şık ve sıcak bir atmosfer katmak isterseniz, Lucca Ahşap Yemek Odası tam size göre.

Lucca Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası ve 6 Sandalyeden oluşmaktadır.

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz.

Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı