Kapadokya Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Kapadokya Aynalı Şifonyer

YOT1410013409
18.000 TL 22.500 TL %20
19.800 TL 24.750 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 18.000 TL
Toplam
19.800 TL
22.500 TL
18.000 TL
22.500 TL
Şifonyer ( Aynalı )
19.800 TL
18.000 TL
19.800 TL
18.000 TL
Toplam
18.000 TL19.800 TL

Ürün Özellikleri

Şıklığı fonksiyonelliği bir araya getiren Kapadokya Aynalı Şifonyer, yatak odası için mükemmel bir parça. Geniş çekmece ve aynalı yüzeyiyle dikkat çeker.

Kapadokya Aynalı Şifonyer, zarif ve şık bir tasarıma sahip olan bir parçadır. Yatak odanızın düzenini sağlarken estetik bir görünüm sunar.

Şifonyer, geniş çekmeceleri ve aynalı yüzeyi ile pratik kullanım imkanı sunar. Kıyafetlerinizi düzenli bir şekilde saklayabilir ve makyaj yaparken kullanışlı bir alan elde edebilirsiniz.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Kapadokya Şifonyer Aynalı, uzun ömürlü kullanım sunar. Dayanıklı yapısı ve detaylı işçiliğiyle dikkat çeker.

Bu şık şifonyer, odanıza zarafet ve işlevsellik katmak için mükemmel bir seçenektir. Hem kullanışlı olması hem de şık tasarımıyla beklentilerinizi karşılayacaktır.


Kapadokya Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet şifonyer ve aynasından oluşmaktadır. Puf Opsiyoneldir.

Şifonyer ve komodin çekmecelerinde Hettich marka frenli ray mekanizması bulunmaktadır.ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1344787

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı