Hilton Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa

Hilton Köşe Koltuk Takımı

KT1410006411
37.592 TL 46.250 TL %19
41.355 TL 50.880 TL %19
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 37.592 TL
Toplam
41.355 TL
46.250 TL
37.592 TL
46.250 TL
Köşe Koltuk
41.355 TL
37.592 TL
41.355 TL
37.592 TL
Berjer
9.843 TL
8.941 TL
Toplam
37.592 TL41.355 TL

Ürün Özellikleri

Hilton Köşe Koltuk Takımı, konfor ve şıklığı bir araya getirir. Köşe koltuk takımı ile rahat bir deneyim yaşayın. Estetik ve uzun ömürlü kullanım. keşfet!

Hilton Köşe Koltuk Takımı, konfor ve şıklığı bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Köşe koltuk takımları arasında öne çıkan bu ürün, geniş oturma alanı ve ergonomik tasarımıyla rahat bir deneyim sunar.Takımın ana parçası olan köşe koltuk, ferah bir oturma düzeni sağlar. Yumuşak minderleri ve yüksek kaliteli sünger dolgusu, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Şık kumaş veya deri seçenekleriyle tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.Hilton Köşe Takımı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Estetik detayları ve zarif çizgileri, yaşam alanlarınıza zarafet katar. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı sağlam yapısı, uzun ömürlü kullanım sunar.Köşe takımının tamamlayıcı parçaları arasında sehpa ve berjerler bulunur. Bu parçalar, oturma alanınızı tamamlayarak daha işlevsel bir kullanım sağlar. Hilton Köşe Takımı, hem görsel açıdan çarpıcı bir etki yaratır hem de rahat bir yaşam alanı sunar.

Hilton Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 Adet 330-170 ölçülerinde Köşeden oluşmaktadır. Berjer opsiyonedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk330-170

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı