Web Sitesine Özel

Lancelot Köşe Koltuk

KT1410017179
34.498 TL 43.122 TL %20
37.947 TL 47.434 TL %21
Takım İçeriği
Köşe1 x 34.498 TL
Toplam
37.947 TL
43.122 TL
34.498 TL
43.122 TL
Köşe
37.947 TL
34.498 TL
37.947 TL
34.498 TL
Berjer
10.775 TL
9.796 TL
Toplam
34.498 TL37.947 TL

Ürün Özellikleri

  

Lancelot köşe koltuk, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Ucuz fiyatıyla bütçenize dost bir tercih yapmanızı sağlar. L şeklindeki tasarımıyla odanızın köşesini verimli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiştir, böylece uzun yıllar kullanabileceğiniz bir koltuk takımıdır.

Lancelot köşe koltuk, evinizin dekorasyonuna uyum sağlamak için çeşitli renk ve kumaş seçenekleriyle sunulmaktadır. Şık ve pratik detaylarıyla yaşam alanınızı güzelleştirirken, uygun fiyatıyla da ekonomik bir seçenek sunar.

Takım içeriğinde 1 adet Lancelot Köşe bulunmaktadır.

Lancelot Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım içeriği: 1 adet Köşe Koltuktan oluşmaktadır.

Berjer Opsiyoneldir.

İç açıcı ferah renklerin sıcak tonlarla kombinlendiği bir koleksiyo 

Karşınızda Lancelot! 

Sade tasarımları ile dekorasyonunuzda kalabalık bir görünüme sahip olmadan ideal şıklığı yakalayın.

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe22516685

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı