Casa Gold Yan Sehpa - İnegölSofa
2023 Model Web Sitesine Özel

Casa Gold Yan Sehpa

TU1410017746
5.291 TL 5.625 TL %6
5.820 TL 6.188 TL %6
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 5.291 TL
Toplam
5.820 TL 5.291 TL
5.625 TL
Yan Sehpa
5.820 TL
5.291 TL
5.820 TL
5.291 TL
Toplam
5.291 TL5.820 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Casa  Gold Yan Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Salon takımınız için zarif bir tamamlayıcı Casa Gold yan sehpa. Kaliteli malzemeler ve modern tasarımı ile şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. 

Casa Gold yan sehpa, modern ve şık tasarımıyla salon dekorasyonlarınız için ideal bir seçim olacak. Dayanıklı yapısı, kaliteli malzemeleri ve zarif tasarımı ile dikkat çeken bu yan sehpa, salonunuzdaki mobilyalarınıza zarif bir dokunuş katacak. İdeal ölçüleri sayesinde, yanınızda her zaman her yerde kullanabileceğiniz bir sehpa olarak kullanabilirsiniz.

Takım içeriğinde 1 adet Casa Yan Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı