Mağazada Var

Asus 6'lı Sandalye Takımı

YOT1410012145
23.522 TL 29.402 TL %20
25.874 TL 32.342 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 23.522 TL
Toplam
25.874 TL
29.402 TL
23.522 TL
29.402 TL
Sandalye (6 Adet)
25.874 TL
23.522 TL
25.874 TL
23.522 TL
Toplam
23.522 TL25.874 TL

Ürün Özellikleri

       

Modern tasarımı ve şık görünümü ile yemek odanızı canlandırmaya hazırız! Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Asus 6'lı Sandalye Takımı, rahat oturma deneyimi sunar ve uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklı bir seçenektir. Paket içerisinde yer alan 6 adet sandalye, modern yemek odalarına mükemmel bir uyum sağlar. Yemek alanınızı modernize etmek ve şık bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, Asus 6'lı Sandalye Takımı tam size göre!

Asus Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır.

Sandalye Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı