Web Sitesine Özel

Angel Gold Duvar Tv Ünitesi

TU1410005363
18.577 TL 21.750 TL %15
20.434 TL 23.925 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 18.577 TL
Toplam
20.434 TL
21.750 TL
18.577 TL
21.750 TL
TV Ünitesi
20.434 TL
18.577 TL
20.434 TL
18.577 TL
Toplam
18.577 TL20.434 TL

Ürün Özellikleri

Angel Gold Duvar TV Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza özel bir hava katıyor. Altın rengi detayları ve beyaz yüzeyleriyle modern tasarımlı salonların vazgeçilmez parçalarından biri olmaya aday. Duvar ünitesi, TV'nizi yerleştirmenin yanı sıra kitaplarınızı, süs eşyalarınızı ve diğer dekoratif öğelerinizi de saklayabileceğiniz raflara sahip. Geniş dolapları sayesinde eşyalarınızı düzenli tutabilirsiniz. Evinizde hem dekoratif hem de fonksiyonel bir parça arıyorsanız, Angel Gold Duvar TV Ünitesi tam size göre.

Angel Gold Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Tv Ünitesi Alt Blok Parça olarak Satın Alınabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Takım Rengi Beyaz - Gold

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz.

Aydınlatma Bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi25040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı