Vegas Kapaklı Dolap

YOT1410010541
51.918 TL 64.898 TL %21
57.110 TL 71.387 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 51.918 TL
Toplam
57.110 TL
64.898 TL
51.918 TL
64.898 TL
Dolap
57.110 TL
51.918 TL
57.110 TL
51.918 TL
Toplam
51.918 TL57.110 TL

Ürün Özellikleri

Vegas Kapaklı Dolap, şık tasarımı ve geniş iç hacmiyle odanızın düzenini sağlamak için ideal bir seçimdir. Gardolap olarak da bilinen bu dolap, giysilerinizi organize etmenize ve depolamanıza yardımcı olur. İçerisindeki askılık, raflar ve çekmeceler sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Vegas Kapaklı Dolap, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Şık kapak detayları ve modern tasarımıyla odanıza zarif bir görünüm kazandırır. Kompakt yapısıyla az yer kaplar ve herhangi bir odaya kolaylıkla uyum sağlar. Fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunan Vegas Dolap, evinizin düzenini korumak için ideal bir çözümdür.


Vegas Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Gardırop

Gardırop MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. CNC desenler ile dekore edilmiştir.

Kapak Fonksiyon 6 adet menteşe kapaktan oluşmaktadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap27364224

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı