Web Sitesine Özel

Side Duvar Tv Ünitesi

TU1410005238
24.722 TL 28.925 TL %15
27.195 TL 31.818 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 24.722 TL
Toplam
27.195 TL
28.925 TL
24.722 TL
28.925 TL
TV Ünitesi
27.195 TL
24.722 TL
27.195 TL
24.722 TL
Tv Ünitesi Şömineli
32.201 TL
29.273 TL
Toplam
24.722 TL27.195 TL

Ürün Özellikleri

Side Duvar TV Ünitesi, modern tasarımıyla dikkat çeken bir TV ünitesi seçeneğidir. Şık ve minimalist bir görünüme sahip olan ünite, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Geniş depolama bölmeleri, rafları ve çekmeceleri sayesinde TV aksesuarları, medya ekipmanları ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Duvara monte edilen yapısı, yer tasarrufu sağlarken odanızı ferah ve düzenli tutmanıza yardımcı olur. Side Duvar TV Ünitesi, evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş katarken aynı zamanda işlevsel bir kullanım sunar.

Side Tv Ünitesi(İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği: Tv Ünitesi Alt veÜst blok'tan oluşmaktadır.

*Şömineli Olarakta seçeneği mevcuttur (opsiyoneldir)

Malzemesi Boyalı MDF ve E-1 kalite yonga levha malzemeden üretilmiştir.

Ön yüzler MDF Malzeme üzerine mebran pvc kaplamadır.

Ayaklar metal ayaktır. Kapak üzerine rodajlı füme ayna yapıştırılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı