Mağazada Var

Prencess Arabalı Karyola

GOT1410008999
16.102 TL 20.128 TL %21
17.713 TL 22.141 TL %20
Takım İçeriği
Araba Karyola1 x 16.102 TL
Toplam
17.713 TL
20.128 TL
16.102 TL
20.128 TL
Araba Karyola
17.713 TL
16.102 TL
17.713 TL
16.102 TL
Toplam
16.102 TL17.713 TL

Ürün Özellikleri

Princess Arabalı Karyola, kız genç odaları için hayalperest ve eşsiz bir seçenektir. Tasarımı, prenseslerin dünyasına dokunuş yaparken aynı zamanda fonksiyonelliği de ön planda tutar.

Bu karyola, çocuğunuzun odasında hem rahat bir uyku alanı hem de eğlenceli bir oyun köşesi oluşturur. Araba şeklindeki başlığı ve dikkat çekici detayları, çocuğunuzun hayal gücünü besler ve odasını özel bir yer haline getirir.

Princess Araba Karyola, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve güvenli kullanım için özenle tasarlanmıştır. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz.

Kız genç odalarını güzelleştiren ve çocukların kalbini çalan Princess Araba Karyola ile odanızda unutulmaz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Prencess Genç ve Çocuk Odası Takımı (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: 1 Adet Araba Karyoladan oluşmaktadır.

Karyola Çerçevesi: 1. sınıf ABS & Akrilik ve suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Yatak Ölçüsü: 90 x 200 cm'dir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Araba Karyola12022095

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı