Mağazada Var

Police Araba Karyola

GOT1410013642
27.379 TL 34.224 TL %21
30.117 TL 37.646 TL %20
Takım İçeriği
Araba Karyola1 x 27.379 TL
Toplam
30.117 TL
34.224 TL
27.379 TL
34.224 TL
Araba Karyola
30.117 TL
27.379 TL
30.117 TL
27.379 TL
Toplam
27.379 TL30.117 TL

Ürün Özellikleri

Police Araba Karyola, çocuk odalarının hayal gücünü canlandıran eğlenceli bir tasarıma sahiptir. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan karyola, çocukların güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Polis arabası şeklindeki başlık ve detaylar, çocukların oyun ve uyku saatlerinde keyifli bir deneyim yaşamasını sağlar. Geniş ve sağlam yapısıyla dayanıklılık sunan karyola, uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Çocuk Odası Takımı içerisindeki diğer mobilyalarla tamamlayarak uyumlu bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Police Araba Karyola, çocuğunuzun odasına renkli ve eğlenceli bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir.

Police Genç ve Çocuk Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Karyola Başlığı: Suntalam üzerine sünger ve kumaş döşenerek üretilmiştir.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmektedir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Araba Karyola13023055

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı