Mağazada Var

GTI Araba Karyola

GOT1410013641
13.281 TL 16.601 TL %20
14.609 TL 18.261 TL %20
Takım İçeriği
Araba Karyola1 x 13.281 TL
Toplam
14.609 TL
16.601 TL
13.281 TL
16.601 TL
Araba Karyola
14.609 TL
13.281 TL
14.609 TL
13.281 TL
Toplam
13.281 TL14.609 TL

Ürün Özellikleri

GTI Araba Karyola, enerjik ve heyecan verici bir atmosfer yaratmak için tasarlanmış özel bir seçenektir. Erkek genç odaları için ideal olan bu takım, otomobil tutkunu gençler için mükemmel bir seçimdir. Canlı renkleri ve detaylı tasarımıyla odada dinamik bir hava yaratır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan GTI Araba Karyola, dayanıklılığı ve sağlamlığıyla öne çıkar. Fonksiyonel özellikleri sayesinde gençlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu takım, gençlerin odalarında kendilerini özgür hissetmelerini ve kişisel tarzlarını yaratmalarını sağlar. Gençlerin odalarını benzersiz bir şekilde dekore etmek istedikleri zaman, GTI Araba Karyola en iyi seçenektir.

GTI Genç ve Çocuk Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Araba Karyola

Karyola Malzemesi: 1. sınıf ABS&Akrilik ve suntalam malzemeden üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı