Parma Beyaz Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Parma Beyaz Orta Sehpa

TU1410011779
15.591 TL 18.220 TL %15
17.148 TL 20.040 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 15.591 TL
Toplam
17.148 TL
18.220 TL
15.591 TL
18.220 TL
Orta Sehpa
17.148 TL
15.591 TL
17.148 TL
15.591 TL
Toplam
15.591 TL17.148 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarıma sahip Parma Beyaz Orta Sehpa, oturma odalarına zarafet katıyor. Tamamlayıcı aksesuarlar arasında öne çıkan Orta Sehpa. İnceleyin! 

Parma Beyaz Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla oturma odalarına zarafet katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş bir tabla alanına sahip olan Parma Beyaz Orta Sehpa, kullanım kolaylığı sağlar ve ihtiyaç duyduğunuz eşyaları yanınızda tutmanızı sağlar. Zarif detayları ve özenli işçiliğiyle dikkat çeken sehpa, dekorasyonunuzla uyumlu bir şekilde odanızı tamamlar. Hem işlevsel hem de şık bir parça arayanlar için ideal bir seçenektir.

Parma Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı