Web Sitesine Özel

Mondeo Tekli Berjer

KT141001707700
11.360 TL 14.200 TL %20
12.496 TL 15.620 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 11.360 TL
Toplam
12.496 TL
14.200 TL
11.360 TL
14.200 TL
Berjer
12.496 TL
11.360 TL
12.496 TL
11.360 TL
Toplam
11.360 TL12.496 TL

Ürün Özellikleri

   

Mondeo Tekli Berjer, İnegöl Sofa'nın özgün tasarım anlayışını yansıtan bir parça olarak öne çıkıyor. Modern çizgileri, zarif detayları ve konforlu yapısıyla oturma alanınızı zenginleştirir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu berjer, dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım sunar. Rahat oturumu, özel detay işçiliği ve şık dokusuyla evinize sofistike bir hava katarken, odanızın atmosferini güzelleştirir.

Mondeo Tekli Berjer, her tarza uyum sağlayabilen renk seçenekleriyle kişisel tercihlerinizi yansıtmanıza olanak tanır. Oturma odası, salon veya çalışma alanları için mükemmel bir eşlikçi olan bu berjer, ergonomik tasarımıyla günün yorgunluğunu atmanızı sağlar. İnegöl Sofa kalitesi ve estetiği ile tasarlanan Mondeo Tekli Berjer, yaşam alanınıza özel bir dokunuş katmak için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Mondeo Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mondeo Berjer bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi; Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Döşemesinde; Rahat temizlenen kumaşlar kullanılmıştır.

Oturum yerlerinde çökme yapmayan sünger kullanılmıştır.

Onlarca farklı renk seçeneği mevcuttur.

Avrupa E1 standartlarında olup, kanserojen hiç bir madde içermez.

Parça parça satın alınabilir.

24 Ay Üretici Firma Garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer739083

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı