Web Sitesine Özel

Mondeo Üçlü Koltuk

KT1410017078
34.100 TL 42.625 TL %20
37.510 TL 46.888 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 34.100 TL
Toplam
37.510 TL
42.625 TL
34.100 TL
42.625 TL
3'lü Koltuk
37.510 TL
34.100 TL
37.510 TL
34.100 TL
Toplam
34.100 TL37.510 TL

Ürün Özellikleri

    

Mondeo Üçlü Koltuk, İnegöl Sofa'nın kalitesini ve tasarım estetiğini evinize taşıyor. Modern çizgileri, zarif detayları ve konforlu yapısı ile oturma alanınızı özel kılıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu koltuk, dayanıklılığı ve ergonomik tasarımı ile kullanıcılarına uzun süreli konfor sunuyor. Geniş oturma alanı ve şık dikiş detayları, Mondeo Üçlü Koltuk'u göz alıcı kılıyor.

Mondeo Üçlü Koltuk, farklı renk seçenekleri ile ev dekorasyonunuza uyum sağlamak için tasarlanmıştır. Oturma odası veya salonunuz için ideal bir tercih olan bu koltuk, aynı zamanda estetik anlayışınızı yansıtmanıza olanak tanır. İnegöl Sofa'nın uzman tasarım ekibi tarafından özenle hazırlanan Mondeo Üçlü Koltuk, evinizin atmosferini yeniden şekillendirmek ve şıklığı yaşam alanınıza taşımak için mükemmel bir seçenektir.

İnegölsofa Mondeo Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mondeo 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi; Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Döşemesinde; Rahat temizlenen kumaşlar kullanılmıştır.

Oturum yerlerinde çökme yapmayan sünger kullanılmıştır.

Onlarca farklı renk seçeneği mevcuttur.

Avrupa E1 standartlarında olup, kanserojen hiç bir madde içermez.

Parça parça satın alınabilir.

24 Ay Üretici Firma Garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2359677

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı