Mağazada Var

Lion Yemek Odası Sandalye Seti

YOT1410012118
33.130 TL 41.412 TL %20
36.442 TL 45.553 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 33.130 TL
Toplam
36.442 TL
41.412 TL
33.130 TL
41.412 TL
Sandalye (6 Adet)
36.442 TL
33.130 TL
36.442 TL
33.130 TL
Toplam
33.130 TL36.442 TL

Ürün Özellikleri

  

Lion Yemek Odası Sandalye Seti, lüks yaşam odası takımınızın tamamlayıcı parçası olan şık ve konforlu bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sandalyeler, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir.

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturma deneyimlerinde bile rahatlık sağlar. Yumuşak minderleri ve sırt desteğiyle konforlu bir oturma pozisyonu sunar. Estetik detaylar ve zarif işçilikle tasarlanmış olan sandalyeler, yaşam alanınıza sofistike bir görünüm kazandırır.

Lion sandalyeler, çeşitli renk seçenekleriyle kişisel tercihlerinize uyum sağlar. Şık ve zarif yapısıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayarak yaşam alanınıza değer katar.

Lion Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye

Sandalye Ayaklar metal malzemedir. Oturum komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı