Asus Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus Aynalı Şifonyer

YOT1410012151
18.904 TL 23.630 TL %20
20.800 TL 26.000 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 18.904 TL
Toplam
20.800 TL
23.630 TL
18.904 TL
23.630 TL
Şifonyer ( Aynalı )
20.800 TL
18.904 TL
20.800 TL
18.904 TL
Toplam
18.904 TL20.800 TL

Ürün Özellikleri

Asus Aynalı Şifonyer Beyaz rengi ve geniş depolama alanı ile şık ve kullanışlı bir parça. Yatak odanıza modern ve ferah bir hava katacak. Şimdi inceleyin!

Aynalı Şifonyer, göz alıcı tasarımı ve zarif çizgileriyle dikkat çekiyor. Beyaz rengi ile modern ve ferah bir hava yaratan ürün, şık tasarımının yanı sıra geniş depolama alanı ile de kullanışlı bir tercih sunuyor. Hem şık hem de fonksiyonel bir parça olan aynalı şifonyer, yatak odanızı tamamlayacak ideal bir parça.

Asus Yatak Odası ( İnegöl Mobilya )

Takım İçeriği: 1 Adet Şifonyer ve Aynası

Şifonyer ve Aynası Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )14250,883,5

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı