Asus Aynalı Konsol - İnegölSofa
Mağazada Var

Asus Aynalı Konsol

YOT1410012143
35.208 TL 44.010 TL %20
38.728 TL 48.410 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 35.208 TL
Toplam
38.728 TL
44.010 TL
35.208 TL
44.010 TL
Aynalı Konsol
38.728 TL
35.208 TL
38.728 TL
35.208 TL
Toplam
35.208 TL38.728 TL

Ürün Özellikleri

Asus Aynalı Konsol, şık ve minimalist tasarımı ile modern bir görünüm kazandırır. Tek konsol modeli olarak, evinizin dekorasyonuna kolayca uyum sağlar.  

Asus Aynalı Konsol, modern tarzıyla evinize şık bir hava katacak. Kaliteli malzeme kullanımı ve işçiliği sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür. Tek konsol modeli olarak tasarlanmıştır ve minimalist bir görünüme sahiptir. Aynalı yüzeyi sayesinde odanızın daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlar. Hem dekoratif hem de fonksiyonel bir üründür.

Asus Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği: 1 Adet Konsol ve Aynası

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2235188

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı