Mağazada Var

Orjin Yemek Odası Benç

YOT1410021909
6.723 TL 8.404 TL %21
7.396 TL 9.245 TL %20
Takım İçeriği
Bench1 x 6.723 TL
Toplam
7.396 TL
8.404 TL
6.723 TL
8.404 TL
Bench
7.396 TL
6.723 TL
7.396 TL
6.723 TL
Toplam
6.723 TL7.396 TL

Ürün Özellikleri

      

Orjin Yemek Odası Bench, yemek alanınızı özel kılmak ve modern bir hava katmak için tasarlanmış benzersiz bir üründür. Ahşap detayları, şık tasarımı ve geniş oturumuyla dikkat çeken bu bench, hem konforlu bir oturum sağlar hem de estetik bir atmosfer oluşturur. Modern yaşam tarzını yansıtan bu bench, ev dekorasyonunuzda fark yaratmak ve misafirlerinizi şıklıkla ağırlamak isteyenler için ideal bir tercihtir.

Orjin Yemek Odası Bench, modern tasarımı ve rahat oturumuyla yemek alanınıza şıklık katıyor. Yemek Odası Bench arayanlar için estetik detayları ve konforu bir araya getiriyor.


Takım içeriğinde 1 adet Orjin Bench bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Bench1254652

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 6 Temmuz 2024 - 16 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı