Palermoo Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Palermoo Duvar Tv Ünitesi

TU1410005335
12.591 TL 14.750 TL %15
13.854 TL 16.230 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 12.591 TL
Toplam
13.854 TL
14.750 TL
12.591 TL
14.750 TL
TV Ünitesi
13.854 TL
12.591 TL
13.854 TL
12.591 TL
Toplam
12.591 TL13.854 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve işlevsel Duvar Ünitesi modelleri arasında öne çıkan Palermo TV Ünitesi, geniş alanıyla dikkat çekiyor. Estetik tasarımıyla yaşam alanınıza giriyor.

Palermo TV Ünitesi, şık ve fonksiyonel tasarımıyla yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş sağlar. Geniş depolama alanı, raf ve bölmeleri sayesinde TV, eşyalar ve dekoratif objeler için ideal bir çözüm sunar.

Kaliteli malzemelerden üretilen bu duvar ünitesi, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Modern tarzıyla mekânınızı güncel bir görünüme kavuştururken, işlevsel yapısıyla da ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Palermo Duvar TV Ünitesi, şık renk seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar. Minimalist çizgileri, düzgün hatları ve zarif detaylarıyla göz alıcı bir görüntü oluşturur. Hem estetik bir dekorasyon parçası hem de depolama ihtiyaçlarınızı karşılayan bir birimdir.

Palermo Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Tv Ünitesi Alt Blok Parça olarak Satın Alınabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi20040180

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı