Web Sitesine Özel

Joy Berjer Koltuk

KT1410007183
7.500 TL 9.375 TL %20
8.250 TL 10.313 TL %21
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 7.500 TL
Toplam
8.250 TL
9.375 TL
7.500 TL
9.375 TL
1'li Koltuk
8.250 TL
7.500 TL
8.250 TL
7.500 TL
Toplam
7.500 TL8.250 TL

Ürün Özellikleri

 

Joy Berjer Koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir tasarıma sahip olan bir berjerdır. Yumuşak minderleri, ergonomik yapısı ve rahat oturma alanıyla keyifli bir oturma deneyimi sunar.

Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Joy Berjer, uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklı iskelet yapısı ve özenle işlenmiş detayları ile uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şık ve modern tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri ile kişisel tercihlerinizi yansıtabilirsiniz.

Joy Berjer, oturma odası, salon veya çalışma alanı gibi farklı mekanlarda kullanılabilecek çok yönlü bir mobilyadır. Zarif tasarımıyla mekana sofistike bir hava katarken, rahat oturma deneyimiyle de sizi kucaklar.

İnegölsofa Joy Berjer (İnegöl Mobilyası)

32 Dns sünger kalitesine sahiptir.

Yüksek ahşap ayak.

Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen iskelet yapısı.

Ürünlerimizi tekil olarak satın alabilirsiniz.

Farklı renk ve kumaş seçenekleri mevcuttur. Sırttan açılır mekanizma.

Geniş ve rahat uyku sevenlere.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk858580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı