Asos Gri Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Asos Gri Duvar Tv Ünitesi

TU1410005334
12.591 TL 14.750 TL %15
13.854 TL 16.230 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 12.591 TL
Toplam
13.854 TL
14.750 TL
12.591 TL
14.750 TL
TV Ünitesi
13.854 TL
12.591 TL
13.854 TL
12.591 TL
Toplam
12.591 TL13.854 TL

Ürün Özellikleri

Asos Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Şık TV üniteleri arıyorsanız, Asos Gri Duvar Ünitesi tam size göre. Modern ve minimalist tasarımıyla oturma odanızı benzersiz bir atmosfere kavuşturacak.

Asos Gri Duvar TV Ünitesi, modern ve minimalist bir tasarıma sahiptir. Şık ve değişik görünümü, oturma odanıza benzersiz bir atmosfer kazandıracaktır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu TV ünitesi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Gri rengi, herhangi bir dekorasyon stilinde harika bir şekilde uyum sağlar. Ünitenin geniş çekmeceleri ve rafları, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanız için yeterli alan sunar. Asos Gri Duvar TV Ünitesi, oturma odanızın herhangi bir köşesinde şık bir vurgu olacaktır.


Tv Ünitesi Alt Blok Parça olarak Satın Alınabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi20043180

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı