Zen Medium Köşe Koltuk

KT1410006595
73.000 TL 91.250 TL %20
80.300 TL 100.375 TL %20
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 73.000 TL
Toplam
80.300 TL
91.250 TL
73.000 TL
91.250 TL
Köşe Koltuk
80.300 TL
73.000 TL
80.300 TL
73.000 TL
Puf
11.000 TL
10.000 TL
Toplam
73.000 TL80.300 TL

Ürün Özellikleri

 

Zen Medium Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve şık detaylarıyla yaşam alanınıza elegan bir hava katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım sağlarken, konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunuyor. Estetik çizgileri ve zarif renk seçenekleriyle her türlü dekorasyona uyum sağlıyor. Köşe tasarımı sayesinde alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlarken, orta sehpa ve berjer ile tamamlanarak şık bir bütünlük oluşturuyor. Zen Medium Köşe Koltuk Takımı, modern tarzıyla yaşam alanınızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.


Zen Köşe Koltuk takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği : 1 adet köşe koltuktan oluşmaktadır.

*Ölçü oluşturulabilir.

*Özel Ölçü ayarlanabilir.

Kumaş Özelliği Lamineli ihtal kumaş

Kumaş Bakım Lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Fonksiyon Özelliği Modüllerin sırtlarında oturum derinliğini arttıran sırt atlama mekanizması kullanılmaktadır.

İskelet Malzemesi Kontrplak ile desteklenmiş fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Sünger Özelliği Oturumlarda alta 35 dansite Soft sünger kullanılmıştır. Sırt kısmında yumuşak minderi kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Siyah veya Ceviz Ahşap kasa üzerine siyah kaplanmış metal ayak kullanılmıştır

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk300*300
Puf80*80

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı