Zara Tekli Berjer - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Zara Tekli Berjer

KT1410015219
13.400 TL 16.750 TL %20
14.744 TL 18.430 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 13.400 TL
Toplam
14.744 TL
16.750 TL
13.400 TL
16.750 TL
Berjer
14.744 TL
13.400 TL
14.744 TL
13.400 TL
Toplam
13.400 TL14.744 TL

Ürün Özellikleri

Zara Tekli Berjer: Lüks ve modern tasarımıyla dikkat çeken, konforlu ve şık bir berjerdir. Kaliteli malzemeleriyle rahat bir oturum sağlar. Hemen incele!

Zara Tekli Berjer, lüks ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir parçadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu berjer, konforlu oturma deneyimi sunar. Yumuşak dolgulu minderleri ve ergonomik yapısıyla rahatlığınızı ön planda tutar. Zarif çizgileri ve detaylarıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Odanıza şıklık katarak kendine özgü bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Zara Tekli Berjer, dayanıklılığı ve estetik görünümüyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir seçimdir. Stilinizi yansıtan bu berjer ile yaşam alanınızda lüks bir dokunuş yapabilirsiniz.


İnegölsofa Zara Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşuyor.

Ayak: Ahşap

Kasa: Kayın Ağacı

Kumaş: Kadife

Berjer: Sabit

Teslimat Ücretsizdir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı