Zara Aynalı Konsol - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Zara Aynalı Konsol

YOT1410017102
31.400 TL 39.250 TL %20
34.544 TL 43.180 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 31.400 TL
Toplam
34.544 TL
39.250 TL
31.400 TL
39.250 TL
Konsol ( Aynalı )
34.544 TL
31.400 TL
34.544 TL
31.400 TL
Toplam
31.400 TL34.544 TL

Ürün Özellikleri

Ahşap detaylarıyla Zara Aynalı konsol, zarif işçiliği ile şıklığını yansıtır. Doğal ve sıcak atmosferiyle dekoratif ve işlevsel yapıya sahiptir. Keşfet!

Zara Konsol, ahşap ve ceviz detaylarıyla zenginleştirilmiş şık bir tasarıma sahip olan bir mobilyadır. İnce işçilikle hazırlanmış olan konsol, odanıza zarif bir dokunuş katar. Üst tabla ve alt çekmece gibi pratik depolama alanlarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ahşap dokusu ve ceviz rengiyle doğal ve sıcak bir atmosfer yaratır. Zara Konsol, hem dekoratif bir parça olarak kullanılabilir hem de işlevsel bir depolama alanı olarak hizmet verir. Evlerde oturma odası, yatak odası veya giriş alanında şık bir görünüm elde etmek için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Zara Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Zara Konsol ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2205582

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı