Yıldız Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Yıldız Köşe Koltuk Takımı

KT1410004417
40.588 TL 52.150 TL %23
44.651 TL 57.370 TL %23
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 40.588 TL
Toplam
44.651 TL
52.150 TL
40.588 TL
52.150 TL
Köşe Koltuk
44.651 TL
40.588 TL
44.651 TL
40.588 TL
Toplam
40.588 TL44.651 TL

Ürün Özellikleri

Yıldız Köşe Koltuk Takımı: Modern tasarımı ve konforlu yapısıyla yaşam alanınıza şıklık katın. Kalite malzeme yapısıyla rahat bir oturum sağlar. Keşfedin!

Yıldız Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve şık detaylarıyla dikkat çeken bir seçenektir. İnce işçilik ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu koltuk takımı, hem konforlu hem de estetik bir oturma deneyimi sunar. Geniş oturma alanı ve yastıkların verdiği destek sayesinde uzun saatler boyunca rahatça oturabilirsiniz. Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Yıldız Köşe Koltuk Takımı, yaşam alanınıza şıklık ve modernlik katacak, misafirlerinizi etkileyecek bir seçenektir.


Takım İçeriği Takım , 1 adet köşe koltuktan oluşmaktadır. Orta mini bar fiyata dahil değildir.

Kumaş İçeriği Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

Fonksiyon Özelliği Köşe koltuk yataklıdır.

Mekanizma Özelliği Sırttan yatmalı yatak mekanizması vardır.

Koltuk Yatak Ölçüsü 180x92 cm

İskelet Malzemesi Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Ayak Malzemesi Masif ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi Cevizdir.

Malzeme MDF

Fonksiyonellik Yataklı

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk320240

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı