Wouge Tekli Berjer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Wouge Tekli Berjer

KT1410006932
8.432 TL 10.540 TL %20
9.280 TL 11.600 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 8.432 TL
Toplam
9.280 TL
10.540 TL
8.432 TL
10.540 TL
Berjer
9.280 TL
8.432 TL
9.280 TL
8.432 TL
Toplam
8.432 TL9.280 TL

Ürün Özellikleri

Wouge Tekli Berjer: Şık ve konforlu tekli berjer koltuk. Evinizde rahatlığı hissedin. Odanızın havasını değiştirecek bu berjeri kaçırmayın! Hemen keşfet!

Wouge Tekli Berjer, şıklığı ve konforu bir araya getiren modern bir tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan berjer, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde dinlenme ve keyifli bir oturma deneyimi sunar. Şık kumaş veya deri seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Wouge Tekli Berjer, oturma odanızı veya dinlenme alanınızı tamamlayacak mükemmel bir seçimdir.


İnegölsofa Wouge Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: .. dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer859896

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı