Wouge 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Wouge 3'lü Koltuk

KT1410006931
25.280 TL 31.600 TL %20
27.808 TL 34.760 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Kanepe1 x 25.280 TL
Toplam
27.808 TL
31.600 TL
25.280 TL
31.600 TL
3'lü Kanepe
27.808 TL
25.280 TL
27.808 TL
25.280 TL
Toplam
25.280 TL27.808 TL

Ürün Özellikleri

Wouge 3'lü Koltuk: Modern ve şık tasarımıyla konforu ve zarafeti bir araya getiren koltuk modeli olarak göz alıcıdır. İncelemek için şimdi keşfedin!      

Wouge 3'lü Koltuk, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarafet katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, konforlu oturma deneyimi sunarken, şık detaylarıyla da dikkat çekiyor. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde uzun süreli oturmalarda bile konforunuzu korur. Geniş oturma alanıyla aile ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir. Wouge 3'lü Koltuk, evinizin dekorasyonuna modern bir dokunuş yaparak şıklığı ve rahatlığı bir araya getirir.


İnegölsofa Wouge Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: .. dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Kanepe2359896

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı