Wooden Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Wooden Üçlü Koltuk

KT1410019079
19.984 TL 24.980 TL %20
21.984 TL 27.480 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 19.984 TL
Toplam
21.984 TL
24.980 TL
19.984 TL
24.980 TL
3'lü Koltuk
21.984 TL
19.984 TL
21.984 TL
19.984 TL
Toplam
19.984 TL21.984 TL

Ürün Özellikleri

Wooden Üçlü Koltuk, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çekiyor. Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan bir seçim olacak. Detaylı inceleyin!      

Wooden Üçlü Koltuk, modern ve konforlu bir oturma deneyimi sunan şık bir mobilyadır. Yüksek kaliteli malzemelerle tasarlanmış olan bu koltuk, dayanıklılık ve rahatlık sunar. Geniş oturma alanı ve ergonomik yapısıyla, aileniz ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar ve yaşam alanınıza şıklık katarken aynı zamanda rahat bir oturma deneyimi sunar. Wooden Üçlü Koltuk, kaliteli işçilik ve detaylara verilen önemle öne çıkar ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya parçasıdır.


İnegölsofa Wooden Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Wooden 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

Yatak Mekanizmalı

Ürün Bilgileri  g:245cm   d:90cm   y:85cm   Ağırlık:25kg

Materyal  Bukle Kumaş, Kontra İskelet, Yüksek DNS Sünger, Kayın Kasa

Renk  Antrasit

Bakım Önerisi  Ürünlerinizi hafif nemli bez ile siliniz ve makina yıkamalarından uzak tutunuz.

Boya Tipi  Naturel

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2459085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı