Wooden TV Sehpası - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Wooden TV Sehpası

DVTU1410018726
24.590 TL 28.530 TL %14
27.046 TL 31.380 TL %14
Takım İçeriği
TV Sehpası1 x 24.590 TL
Toplam
27.046 TL
28.530 TL
24.590 TL
28.530 TL
TV Sehpası
27.046 TL
24.590 TL
27.046 TL
24.590 TL
Toplam
24.590 TL27.046 TL

Ürün Özellikleri

Wooden TV Sehpası, lüks ve modern bir tarza sahip. Geniş depolama alanları ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Odanızı en güzel şekilde tamamlayın!   

Wooden TV Sehpası, şık ve işlevsel bir tasarıma sahip lüks bir üründür. Modern tarzıyla dikkat çeken bu TV sehpası, yaşam alanınızda zarif bir görünüm sağlar. Geniş depolama alanları sayesinde televizyon aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ahşap ve metal kombinasyonuyla dayanıklılığı ve şıklığı bir arada sunar. Üst düzey işçilikle üretilen Wooden TV Sehpası, uzun ömürlü kullanım sunar. Hem estetik bir parça olarak odanızı süslerken, hem de fonksiyonel özellikleriyle ihtiyaçlarınıza cevap verir.


İnegölsofa Wooden Tv Sehpası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Wooden TV Sehpası bulunmaktadır.

Masif Meşe Kaplama, Masif Meşe, Kayın Ağaç Kasa, Doğal Bambu Hazeran

Renk: Doğal Meşe

Bakım Önerisi: Ürünlerinizi "Pronto Mobilya Spreyi" ile Kolayca Temizleyin.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Sehpası2004560

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı