Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Wooden Soft Sallanan Berjer

KT1410019078
14.600 TL 18.250 TL %20
16.064 TL 20.080 TL %20
Takım İçeriği
Soft Berjer1 x 14.600 TL
Toplam
16.064 TL
18.250 TL
14.600 TL
18.250 TL
Soft Berjer
16.064 TL
14.600 TL
16.064 TL
14.600 TL
Toplam
14.600 TL16.064 TL

Ürün Özellikleri

    

Wooden Soft Sallanan Berjer, konforlu ve şık bir oturma deneyimi sunan bir seçenektir. Yumuşak dolgulu minderi ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir oturma pozisyonu sağlar. Sallanma özelliği sayesinde dinlenirken hafif bir salınım hissi yaşamanızı sağlar. Lüks ve modern bir görünüme sahip olan berjer, oturma odası veya çalışma alanı gibi herhangi bir mekana zariflik katmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Wooden Soft Sallanan Berjer, dayanıklılığı ve estetiği bir arada sunar. Rahatlığı ve stil sahibi tasarımıyla dikkat çeken bu berjer, evinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacaktır.

İnegölsofa Wooden Sallanan Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Wooden Soft Berjer bulunmaktadır.

Materyal: Bukle Kumaş, Kontra İskelet, Yüksek DNS Sünger, Kayın Kasa

Renk: Hardal

Bakım Önerisi: Ürünlerinizi hafif nemli bez ile siliniz ve makina yıkamalarından uzak tutunuz.

Boya Tipi: Naturel

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Soft Berjer1009590

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı