Wooden Ahşap Kapaklı Büfe - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Wooden Ahşap Kapaklı Büfe

YOT1410018729
22.000 TL 27.500 TL %20
24.208 TL 30.260 TL %20
Takım İçeriği
Büfe1 x 22.000 TL
Toplam
24.208 TL
27.500 TL
22.000 TL
27.500 TL
Büfe
24.208 TL
22.000 TL
24.208 TL
22.000 TL
Toplam
22.000 TL24.208 TL

Ürün Özellikleri

Wooden Ahşap Kapaklı Büfe, yaşam odanıza şıklık ve işlevsellik katıyor. Yüksek kaliteli ahşap ve geniş depolama alanıyla tamamlayıcı bir aksesuar. Keşfet!

Wooden Ahşap Kapaklı Büfe, yaşam odanızın tamamlayıcı aksesuarı olarak şıklık ve işlevselliği bir araya getirir. Yüksek kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş olan bu büfe, dayanıklılığı ve estetiği birleştirir. Geniş depolama alanı ve şık tasarımıyla hem kullanışlı hem de görsel açıdan cazip bir seçenektir. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen raf ve çekmece düzenleri, eşyalarınızı organize etmenize yardımcı olur. Wooden Ahşap Kapaklı Büfe, yaşam odanızın tarzını yansıtan ve kullanım kolaylığı sağlayan bir parçadır.


İnegölsofa Wooden Büfe (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Wooden Büfe bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Büfe9045130

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı