Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı - İnegölSofa
Mağazada Var

Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı

KT1410012448
50.998 TL 56.420 TL %10
56.105 TL 62.070 TL %10
Takım İçeriği
Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı1 x 50.998 TL
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı 1 adet
Toplam
56.105 TL
56.420 TL
50.998 TL
56.420 TL
Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı 1 adet
50.998 TL
50.998 TL
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı
49.656 TL
45.136 TL
Toplam
50.998 TL56.105 TL

Ürün Özellikleri

Tasarımıyla öne çıkan Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı, yeni trend koltuk takımları arasında şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Keşfedin!   

Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpali, tasarımıyla dikkat çeken yeni trend koltuk takımları arasında öne çıkıyor. Bu koltuk takımı, modern bir tarza sahip olup evinizin dekorasyonuna şıklık ve estetik katmak için ideal bir seçimdir. Yumuşak minderleri, ergonomik tasarımı ve dinlenme özelliği ile konforlu bir oturma deneyimi sunar. Ayarlanabilir sırt dayama özelliği, istediğiniz pozisyona göre rahatlıkla ayarlanabilir. Ayrıca, sehpası sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilir ve dekoratif objelerinizi sergileyebilirsiniz. Vizyon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpali ile evinize modern ve trend bir atmosfer katın.


İNEGÖL SOFA

Vizyon Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: Bir adet üçlü sehpalı ve dinlenmeli koltuktan oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı