Vizyon Gold Köşe Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Vizyon Gold Köşe Koltuk

KT1410006182
69.589 TL 92.600 TL %25
76.548 TL 101.860 TL %25
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 69.589 TL
Toplam
76.548 TL
92.600 TL
69.589 TL
92.600 TL
Köşe Koltuk
76.548 TL
69.589 TL
76.548 TL
69.589 TL
Berjer
14.424 TL
13.112 TL
Toplam
69.589 TL76.548 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve zarif tasarıma sahip Vizyon Gold Köşe Koltuk Takımı ile evinize prestijli bir görünüm katın. Evinizin en güzel köşesini ayırın! Hemen keşfedin!  

Vizyon Gold Köşe Koltuk Takımı, lüks ve zarif bir yaşam alanı yaratmak için mükemmel bir seçimdir. Şık tasarımı, kaliteli malzemeleri ve detaylara verilen özeniyle dikkat çeker. Geniş oturma alanı ve konforlu minderleri, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Köşe koltuk takımı, modern ve şık bir dekorasyonu tamamlamak için idealdir. Zarif altın detaylarıyla odanıza sofistike bir dokunuş katarken, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Vizyon Gold Köşe Koltuk Takımı, stil ve konforu bir araya getirerek evinize prestijli bir görünüm kazandırır.İnegölsofa Vizyon Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Dinlenme Modül, Ara Sehpa , 2 Adet 2'li Kolsuz Modül , Köşe Modül ve Yan Sehpa'dan oluşmaktadır.

*Berjer opsiyoneldir.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu ,kolay silinebilir

Kumaş Bakım Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Fonksiyon Özelliği Kanepe sırtlarında oturum derinliğini arttıran ccs sırt dönme mekanizması kullanılmaktadır.

İskelet Malzemesi Kontrplak ile desteklenmiş fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Sünger Özelliği Oturumlarda alta 36 Dansite HR Soft sünger kullanılmıştır.

Sırt süngerleri 5 cm yumuşak özelliktedir.

Ayak Malzemesi Ahşap kasa üzerine nikel, siyah veya gold renginde kaplanmış metal ayak kullanılmaktadır

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk140*420*3129579
Berjer747676

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı