Vizyon Berjer Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Vizyon Berjer Koltuk

KT1410012457
13.112 TL 16.390 TL %20
14.424 TL 18.030 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 13.112 TL
Toplam
14.424 TL
16.390 TL
13.112 TL
16.390 TL
Berjer
14.424 TL
13.112 TL
14.424 TL
13.112 TL
Toplam
13.112 TL14.424 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern tasarıma sahip Vizyon Berjer Koltuk ile evinizde konforu ve şıklığı bir arada yaşayın. Oturma odanızın eksik parçasını tamamlayın! Keşfet!

Vizyon Berjer Koltuk , lüks ve modern bir oturma alanı sunan şık bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan berjer, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunar. Ergonomik tasarımı sayesinde vücudunuzun doğal pozisyonunu destekler ve rahat bir oturma deneyimi sağlar. Estetik detaylar ve zarif çizgiler, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Şık kumaş veya deri seçenekleriyle mekânınıza özel bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Vizyon Berjer Koltuk , evinizde dinlenmek ve keyifli anlar geçirmek için ideal bir tercihtir.


Vizyon Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: Bir  adet berjer'den oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer758176

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı