Vesta Karyola Bazalı - İNEGÖLSOFA
Çok Satan

Vesta Karyola Bazalı

6.723 TL 7.470 TL %10
7.398 TL 8.220 TL %10
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 6.723 TL
Toplam
7.398 TL
7.470 TL
6.723 TL
7.470 TL
Karyola Bazalı
7.398 TL
6.723 TL
7.398 TL
6.723 TL
Toplam
6.723 TL7.398 TL

Ürün Özellikleri

Vesta Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet Bazalı karyoladan oluşmaktadır.

Yatak Ölçüsü 160x200

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Karyola Fonksiyonu Bazalı

Başlık Malzemesi Döşemeli

Ayak: Yere Sıfır

Kumaş Özelliği Kadife

Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur.

Baza Fonksiyonu Baza fonksiyonu var.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Kumaş değiştirilebilir Kumaş Değişimsiz

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı208178115

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2022

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı