Venüs 3'lü Koltuk - İnegölSofa

Venüs 3'lü Koltuk

KT1410006926
16.880 TL 21.100 TL %20
18.568 TL 23.210 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 16.880 TL
Toplam
18.568 TL
21.100 TL
16.880 TL
21.100 TL
3'lü Koltuk
18.568 TL
16.880 TL
18.568 TL
16.880 TL
Toplam
16.880 TL18.568 TL

Ürün Özellikleri

Venus 3'lü Koltuk: Şık ve konforlu tasarımıyla yaşam alanlarınızı güzelleştirir. Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Detaylı inceleyin!     

Venus 3'lü Koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir tasarıma sahiptir. Yumuşak minderleri ve geniş oturma alanıyla rahat bir oturma deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlüdür ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Modern ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Ayaklarındaki metal detaylar, koltuğa zarif bir görünüm kazandırır. Venus 3'lü Koltuk, yaşam alanlarınızda şıklığı ve konforu bir araya getirerek keyifli bir oturma deneyimi sunar.

Venüs 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

İskelet Özelliği Fırınlanmış gürgen ağacı

Kumaş Özelliği Kolay silinebilir kadife dokulu kumaş

Yatak Özelliği Çek-yat mekanizması ile tek kişilik yatak ve dinlenme fonksiyonu

Ayak Özelliği Ahşap malzeme

Bakım Kumaş ve ahşap kısımları temizlemek için, kimyasal temizleyiciler kullanmadan,

nemli bir bez ile silebilirsiniz

Asla güneş ışığına maruz bırakılmamalı

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı