Vega Krom İkili Orta Sehpa

TU1410021517
10.238 TL 11.375 TL %10
11.262 TL 12.513 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 10.238 TL
Toplam
11.262 TL
11.375 TL
10.238 TL
11.375 TL
Orta Sehpa
11.262 TL
10.238 TL
11.262 TL
10.238 TL
Toplam
10.238 TL11.262 TL

Ürün Özellikleri

Vega Krom İkili Orta Sehpa, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yansıtan şık bir mobilya parçasıdır. Modern çizgileri ve krom detaylarıyla dikkat çeken bu sehpa, evinize çağdaş bir atmosfer kazandırır. Ceviz tonlarındaki ahşap ve metal kombinasyonu, zarafetin yanı sıra dayanıklılığı da beraberinde getirir. Geniş ve düzenli depolama alanları, kullanışlılığı artırırken, özel detaylar da mobilyanın estetik değerini arttırır.

Vega Krom İkili Orta Sehpa, oturma odanızın veya salonunuzun merkezine konumlanarak göz alıcı bir tasarım sunar. İki farklı yüzeyi, kitaplarınız, dekoratif objeleriniz veya günlük kullanımınız için ideal bir alan sağlar. İnegöl Sofa kalitesiyle tasarlanan Vega Krom İkili Orta Sehpa, fonksiyonellik ve şıklığı bir araya getirerek yaşam alanınıza özel bir dokunuş katıyor.

İnegölsofa Vega Krom Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Vega Krom Orta Sehpa bulunmaktadır.

Vega Krom ikili orta sehpa

Siyah ve gold seçenekleri mevcuttur.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa909045

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı