Vals Aytaşı Şifonyer - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Vals Aytaşı Şifonyer

YOT1410018482
10.800 TL 13.500 TL %20
11.880 TL 14.850 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 10.800 TL
Toplam
11.880 TL
13.500 TL
10.800 TL
13.500 TL
Şifonyer ( Aynalı )
11.880 TL
10.800 TL
11.880 TL
10.800 TL
Toplam
10.800 TL11.880 TL

Ürün Özellikleri

Vals Aytaşı Şifonyer: Şık ve işlevsel aynalı şifonyer modelleri. Yüksek kaliteli malzemeler, geniş depolama alanı ve zarif tasarım olarak yerini alacak. 

Vals Aytaşı Şifonyer, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir mobilyadır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş çekmeceleri ve aynalı tasarımıyla hem depolama alanı sunar hem de odanıza ferah bir görünüm kazandırır. Şık detayları ve zarif çizgileriyle dikkat çeken Vals Şifonyer, modern ve şık bir dekorasyon stiline sahip olanlar için ideal bir seçimdir. Odanızda düzen ve estetiği bir arada bulundurmak istiyorsanız, Vals Aytaşı Şifonyer sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.


İnegölsofa Vals Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Vals Şifonyer ( Aynalı ) bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı