Vals Aytaşı Komodin - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Vals Aytaşı Komodin

YOT1410018481
3.300 TL 4.125 TL %20
3.630 TL 4.538 TL %21
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.300 TL
Toplam
3.630 TL
4.125 TL
3.300 TL
4.125 TL
Komodin
3.630 TL
3.300 TL
3.630 TL
3.300 TL
Toplam
3.300 TL3.630 TL

Ürün Özellikleri

Vals Aytaşı Komodin: Şık ve pratik, yüksek kaliteli komodin modelleri içinde en güzel bir tercihtir. Fonksiyonel depolama çözümü olarak kolaylık sağlar. 

Vals Aytaşı Komodin, şık ve pratik bir depolama çözümü sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan komodin, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Şık tasarımıyla odanıza zarif bir dokunuş katar. Geniş çekmece ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Farklı renk seçenekleriyle kişiselleştirilebilir. Vals Aytaşı Komodin, hem fonksiyonel hem de dekoratif bir tamamlayıcı aksesuardır.


İnegölsofa Vals Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Vals Komodin bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı