Urla Kırmızı Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Urla Kırmızı Köşe Koltuk Takımı

KT1410016630
17.589 TL 20.840 TL %16
19.353 TL 22.930 TL %16
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 17.589 TL
Toplam
19.353 TL
20.840 TL
17.589 TL
20.840 TL
Köşe Koltuk
19.353 TL
17.589 TL
19.353 TL
17.589 TL
Toplam
17.589 TL19.353 TL

Ürün Özellikleri

Urla Kırmızı Köşe Koltuk Takımı, uygun fiyatıyla dikkat çeken bir seçenek. Ucuz köşe takımları arayanlar için ideal bir seçimdir. İncelemek için tıklayın!

Urla Kırmızı Köşe Koltuk Takımı, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çeken bir seçenektir. Ucuz köşe takımları arayanlar için ideal bir seçimdir. Kırmızı renkteki döşemesi, yaşam alanınıza enerji ve canlılık katarken, rahat minderleri sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım sağlar. Modern çizgileri ve şık detaylarıyla dikkat çeken Urla Kırmızı Köşe Koltuk Takımı, evinizin dekorasyonuna hareketli bir atmosfer katmak için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Urla Mavi Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Urla Köşe Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi Fırınlanmış gürgan ağacından üretilmiştir.

Kumaş İçeriği 1.sınıf ithal silinebilir keten kumaş

Oturum Minderi 35 dns hr soft sünger.

Oturum Yumuşaklığı orta yumuşak

Kumaş Değişebilir Değişir

Ayak Malzemesi Ahşap

Sandık Özelliği -

Yatak Özelliği Sırt ve oturum minderi mekanizması sayesinde yatağa dönüşebilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk240*1409080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı