Truva Zigon Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Truva Zigon Sehpa

TU1410002034
7.590 TL 8.280 TL %9
8.351 TL 9.110 TL %9
Takım İçeriği
Zigon Sehpa1 x 7.590 TL
Toplam
8.351 TL 7.590 TL
8.280 TL
Zigon Sehpa
8.351 TL
7.590 TL
8.351 TL
7.590 TL
Toplam
7.590 TL8.351 TL

Ürün Özellikleri

Truva Zigon Sehpa, oturma odanızı tamamlayan şık ve işlevsel bir aksesuardır. Odanıza renk ve hava katacak bu ürün ve daha fazlası için ziyaret edin!    

Truva Zigon Sehpa, oturma odalarınızı tamamlayan şık bir aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir. Modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken Truva Zigon Sehpa, oturma grubunuza şıklık ve işlevsellik katar. Geniş ve düz bir tablaya sahip olan sehpa, içeceklerinizi, kitaplarınızı veya dekoratif objelerinizi koymak için ideal bir alan sunar. Aynı zamanda altındaki depolama bölmesi sayesinde düzenli bir görünüm sağlar. Truva Zigon Sehpa, oturma odanızı tamamlayan özel bir parça olarak evinizin atmosferine şıklık katmaktadır.


Özellik Truva Zigon Sehpa

Malzeme MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Ayaklar Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Kurulum gerektirmemektedir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı