Mağazada Var

Truva Yuvarlak Orta Sehpa

TU1410002035
9.450 TL 10.500 TL %10
10.395 TL 11.550 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.450 TL
Toplam
10.395 TL
10.500 TL
9.450 TL
10.500 TL
Orta Sehpa
10.395 TL
9.450 TL
10.395 TL
9.450 TL
Toplam
9.450 TL10.395 TL

Ürün Özellikleri

Truva Yuvarlak Orta Sehpa, yaşam alanınızı tamamlayan şık ve işlevsel bir aksesuardır. Dayanıklı ve estetik tasarımıyla dikkat çeker. Odanızı tamamlayın!

Truva Yuvarlak Orta Sehpa, yaşam alanlarınızı tamamlayan şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sehpa, dayanıklılığı ve estetik tasarımı ile öne çıkar. Geniş bir tabla yüzeyine sahip olan Truva Orta Sehpa, kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi koymak için ideal bir alan sunar. Zarif detaylar ve özenle işlenmiş ahşap dokuları, sehpayı benzersiz kılar. Truva Orta Sehpa, oturma odanıza şıklık ve işlevsellik katmak için mükemmel bir seçimdir.


Özellik Truva Orta Sehpa

Malzeme MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Ayaklar Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Kurulum gerektirmemektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa858542

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı