Ersin Doğan Collection

Truva Yemek Masası

YOT1410017194
28.000 TL 35.000 TL %20
30.800 TL 38.500 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Sabit)1 x 28.000 TL
Toplam
30.800 TL
35.000 TL
28.000 TL
35.000 TL
Masa (Sabit)
30.800 TL
28.000 TL
30.800 TL
28.000 TL
Toplam
28.000 TL30.800 TL

Ürün Özellikleri

          

Truva Yemek Masası, modern ve şık tasarımıyla yemek alanlarınıza stil ve zarafet katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen masa, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile öne çıkıyor. Geniş bir masa yüzeyine sahip olan Truva Masa, rahatlıkla 6 kişiye kadar oturma imkanı sunar. Estetik detaylar ve özenle işlenmiş detaylar, masayı özel kılar ve odanızın atmosferini tamamlar. Şık bir yemek deneyimi için ideal olan Truva Masa, hem fonksiyonel hem de görsel olarak tatmin edici bir seçimdir.


İnegölsofa Truva Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Truva Masa (Sabit)

Yemek Masası Üst tabla MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Sabit)2059278

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı