Web Sitesine Özel

Truva Üçlü Koltuk

KT1410017192
26.400 TL 33.000 TL %20
29.040 TL 36.300 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 26.400 TL
Toplam
29.040 TL
33.000 TL
26.400 TL
33.000 TL
3'lü Koltuk
29.040 TL
26.400 TL
29.040 TL
26.400 TL
Toplam
26.400 TL29.040 TL

Ürün Özellikleri

   

Truva Üçlü Koltuk, modern tarzı ve konforu bir araya getiren şık bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, sağlamlığı ve rahatlığı ile öne çıkar. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleri, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Estetik detaylar ve zarif çizgiler, koltuğa modern bir görünüm kazandırır. Dayanıklı yapıya sahip olan Truva Üçlü Koltuk, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Oturma odalarınızı şıklık ve konfor ile doldurmak için mükemmel bir seçimdir.


İnegölsofa Truva 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Truva 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik: Yatak özelliği yoktur.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2409560

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı