Truva Tekli Berjer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Truva Tekli Berjer

KT1410017193
11.000 TL 13.750 TL %20
12.104 TL 15.130 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 11.000 TL
Toplam
12.104 TL
13.750 TL
11.000 TL
13.750 TL
1'li Koltuk
12.104 TL
11.000 TL
12.104 TL
11.000 TL
Toplam
11.000 TL12.104 TL

Ürün Özellikleri

Truva Tekli Berjer, modern tasarımı ve konforuyla öne çıkar. Yüksek kalite ve şıklığı bir arada sunar. Berjer seçenekleri ve detaylar için hemen incele! 

Truva Tekli Berjer, modern bir tasarıma sahip olan şık bir koltuktur. Rahat oturma alanı ve ergonomik yapısıyla konforlu bir deneyim sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Truva Berjer, dayanıklılığı ve şıklığıyla dikkat çeker. Zarif detayları ve estetik çizgileri, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Evlerinizin veya iş yerlerinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak Truva Berjer ile konfor ve stilin keyfini çıkarın.


İnegölsofa Truva Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Truva 1'li Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar metal malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk808580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı