Mağazada Var

Truva Kare Yan Sehpa

TU1410002036
3.409 TL 3.588 TL %5
3.749 TL 3.946 TL %5
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 3.409 TL
Toplam
3.749 TL 3.409 TL
3.588 TL
Yan Sehpa
3.749 TL
3.409 TL
3.749 TL
3.409 TL
Toplam
3.409 TL3.749 TL

Ürün Özellikleri

Truva Kare Yan Sehpa, oturma odalarınızı tamamlayıcı bir aksesuar ile şık bir şekilde tamamlar. Minimalist tasarımı ve şık detaylarıyla dikkat çeken sehpa, evinizde modern bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Truva Yan Sehpa, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. İhtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz geniş bir tablaya sahiptir. Hem dekoratif bir obje olarak kullanabileceğiniz hem de günlük kullanımınızda işlevsel bir şekilde değerlendirebileceğiniz bir üründür. Oturma odanızın tarzını yansıtan bu sehpa ile şıklığı ve kullanışlılığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Özellik Truva Yan Sehpa

Malzeme MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Ayaklar Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Kurulum gerektirmemektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa354555

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 16 Haziran 2024 - 26 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı