Truva Beyaz Konsol - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Truva Beyaz Konsol

YOT1410017195
17.000 TL 21.250 TL %20
18.704 TL 23.380 TL %20
Takım İçeriği
Konsol1 x 17.000 TL
Toplam
18.704 TL
21.250 TL
17.000 TL
21.250 TL
Konsol
18.704 TL
17.000 TL
18.704 TL
17.000 TL
Toplam
17.000 TL18.704 TL

Ürün Özellikleri

Truva Beyaz Konsol, şık ve modern tasarımıyla odanıza estetik bir dokunuş katıyor. Geniş depolama alanı ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor. Hemen incele! 

Truva Beyaz Konsol, şık ve zarif tasarımıyla yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş katıyor. Konsolun modern çizgileri ve detayları, odanızı tamamlayıcı bir parça haline getiriyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Truva Konsol, dayanıklılığı ve işlevselliğiyle de ön plana çıkıyor. Geniş depolama alanı ve kullanışlı bölmeleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur. Salonunuzun veya oturma odanızın vazgeçilmez bir parçası olacak olan Truva Konsol, şıklığı ve pratikliği bir araya getiriyor.


İnegölsofa Truva Konsol (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Truva Konsol bulunmaktadır.

Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla cam'dan üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol2205082

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı