Trend Lüx Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Trend Lüx Üçlü Koltuk

KT1410015799
28.320 TL 35.400 TL %20
31.152 TL 38.940 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 28.320 TL
Toplam
31.152 TL
35.400 TL
28.320 TL
35.400 TL
3'lü Koltuk Yataklı
31.152 TL
28.320 TL
31.152 TL
28.320 TL
Toplam
28.320 TL31.152 TL

Ürün Özellikleri

Trend Lux Üçlü Koltuk. Modern ve lüks tasarım. Kalite ve konfora sahip 3'lü Koltuk estetiği ve stili bir arada sunar. Fiyatlar ve seçenekler için incele!

Trend Lux Üçlü Koltuk, modern ve lüks bir tasarıma sahiptir. Şık çizgileri ve detaylarıyla dikkat çeken koltuk, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Geniş oturma alanı ve konforlu minderleri sayesinde rahat bir kullanım sunar. İnce işçilik ve özenli detaylar, yaşam alanınızın estetiğini tamamlar. Trend Lux Üçlü Koltuk, lüks ve stil sahibi bir atmosfer yaratmak için ideal bir seçimdir.


İnegölsofa Trend Lüx Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Trend Lüx 3'lü Koltuk Yataklı bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Metal ayak Kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik üçlü koltukta yatak özelliği vardır.

Yastık Adeti 5 adet yan kırlenti vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı24010272

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı